Mládež

MLÁDEŽ

Dorost v Zimní lize OFS Přerov v Lipníku n. B. ovládl vše a turnaj vyhráli.

Starší žáci skončili na Zimní lize OFS Přerov na 4. místě, přesto jsme měli vyhlášeného nejlepšího golmana turnaje Davida Hoffamanna

V sobotu 23.3.2024 proběhly dva turnaje OFS Přerov ml. žáku v Lipníku nad Bečvou.

TJ Sokol Bělotín stejně jako v kategorii st. přípravek udělal dva týmy (první tým na dopolední, druhý na dopolední turnaj ) a oba po kvalitních a vyrovnaných utkáních skončili těsně pod stupni vítězů na 4.místě.

V dopolední části byl vyhlášen nejlepším střelcem turnaje Eduard Stržínek, a v odpolední části nejlepším brankářem Antonín Macháč. Oba z našeho oddílu.

Individuálně oceněným i všem účastníkům blahopřejeme.

St. přípravka TJ Sokol Bělotín se zúčastnila 10.3.2024 halového turnaje v Lipníku pořádaného OFS Přerov. Po kvalitních výkonech a v konkurenci dalších pěti týmů skončila na druhém místě. K našim úspěchům nepatří je umístění, ale zejména to, že jako jediný tým na okrese Přerov jsme vytvořili dva týmy st. přípravky na celkově 3 turnaje OFS Přerov v této kategorii. Blahopřejeme hráčům a trenérovi Václavovi Stodůlkovi k úspěšné reprezentaci našeho oddílu.

Úspěšný víkend naší mládeže

O víkendu 20.5. až 21.5.2023 došlo k historickému okamžiku v novodobém působení našeho klubu, kdy všechny mládežnické kategorie (mladší přípravka, starší přípravka, mladší žáci, starší žáci, dorost) zvítězily ve svých mistrovských utkáních.

Na základě toho bychom chtěli poděkovat všem, kteří na tom mají zásluhu. Počínaje paní správcovou Hankou bez niž bychom neměli v čem hrát, chlapům okolo Lumíra a Pavla, kteří se starají o trávník a bez nich bychom neměli, kde hrát. Rodičům za podporu dětí k lásce ke sportu jako takovému, dětem za jejich snahu a odhodlání ukázat, že umí hrát fotbal stejně jako jejich vzory. Vedení klubu za podporu mládeže a snahu o zkvalitnění tréninkových jednotek a v neposlední řadě trenérům za jejich skvělé vedení, podporu a motivaci dětí v tréninku i utkáních a všem, kteří nám třeba "jen" fandí a vidí, že naše hra a snažení má smysl.

Matouš Skácel v okresní reprezentaci

Ve středu 26. Dubna 2023 se hráč starší přípravky Matouš Skácel zúčastnil turnaje okresních svazu věkové kategorie U11 v Jeseníku. Matouš se stal stabilní součástí týmu, kde nastupoval na pozicích středových hráčů, dokázal svou kvalitu a i díky jeho výkonům tým OFS Přerov skončil v konkurenci výběrů okresů z našeho kraje celkově na druhém místě. Gratulujeme Matoušovi za reprezentaci našeho klubu a přejeme mu další týmové i individuální úspěchy.

Dorosti ve výběru OFS Přerov

Naši hráči dorostu Pavel Strnadel, Zdeněk Zapalač a Matěj Pečeňa byli nominováni do výběrů OFS Přerov kategorie mladší dorost. Tito hráči reprezentovali náš klub na přípravném tréninku v Lipníku nad Bečvou a následně 19.4. úspěšně absolvovali krajský turnaj okresních výběrů v Konici, kde porovnali své umění s ostatními okresními výběry olomouckého kraje.

Děkujeme našim hráčům za reprezentaci TJ Sokol Bělotín a zároveň přejeme, aby dále pracovali na svém rozvoji a doufáme, že už brzy budou pevnou součástí našeho A týmu

Mladší přípravka v Hustopečích n. B.

Mladší přípravka se zúčastnila 18.3. halového turnaje v Hustopečích nad Bečvou. V konkurenci Kelče, Opatovic, Všechovic, Hrachovce a domácího týmu jsme podali odvážné výkony a celý turnaj vyhráli. Poděkování patří všem účastníkům a rodičům za podporu našeho týmu.