Poděkování trenéru Petru Havranovi

29.07.2013 10:55

Poděkování trenéru Petru Havranovi

     Vedení klubu a hráči děkují končícímu trenérovi Petru Havranovi za práci, kterou odvedl jako trenér v „B týmu“. S koncem sezóny ukončil trenérskou činnost. Klub ale neopouští a nadále bude působit jako člen fotbalového výboru. Navíc je aktivním fotbalistou v mužstvu „Starých pánů“.
    Na otázku, zda si to ještě nechce rozmyslet, a nechá se přemlouvat, odpověděl: „Jestli se k trénování ještě vrátím? Nikdy neříkej nikdy. V tuto chvíli jsem ale rozhodnutý a nemá smysl mě přemlouvat. Budu nadále působit ve fotbalovém výboru. Na fotbal chci chodit jako fanoušek a užívat si ho“.
Děkujeme!
 
     Do prozatímní funkce trenéra „B“ týmu, v souvislosti s ukončením trenérské činnosti Petra Havrana, byl fotbalovým výborem pověřen hráč „B“ týmu Radim Mrázek. „Je potřeba naplánovat letní přípravu. Pokud by se hledání nového trenéra nějak zpozdilo nebo nedařilo, není možné přípravu odkládat. Než fotbalový výbor najde nového trenéra nabídl jsem se, že to vezmu na sebe. Jakmile bude známo jméno nového trenéra, funkci mu rád předám“.