Kniha návštěv

Re: Výsledek

Web | 06.03.2015

Opraveno, díky za info.

akce

míra | 22.01.2015

Časově omezená akce na dresy a teplákové soupravy.
https://www.aasport.cz/AKCE-c11_0_1.htm

pánové..

Pepík S. | 12.11.2014

Takhle brečet po zápase v Ústí a vymlouvat se na rozhodčí, když doma kopeme každý zápas minimálně jednu desítku už několik let - co takhle se nad sebou zamyslet.. A funguje to zde již několik let, v Bělotíně se nevyhrává.. A když nám to někdo vrátí tak budeme brečet :) Takhle se fotbal nedělá pánové.. Jinak klobouk dolů před hráči za jejich výkon a bojovnost, příště budou opět 3 body ;)

Re: pánové..

mojmir | 14.11.2014

První penalta ostuda rozhodciho ! Druha penalta ano . Ustí byli o něci lepším mužstvem ! Ale chyby ovlivnily utkání . A hřiště v Ustí podobné Mostkovicím katastrofa . Měly by předehrávky zrušit .

Re: Re: pánové..

Míra | 16.11.2014

Milý Mojmíre, podle tebe je ostuda, když rozhodčí zapíská penaltu poté, co doslova zválcovali Vaši obránci našeho hráče??? Jinak naprosto souhlasím s " Pepíkem" - který je dle vyjadřování evidentně z Bělotína, nebo s ním spjatý, vážím si takových lidí, kteří dokážou říct i kritická slova vůči svému klubu. PS: a jinak nevím, co bylo špatného na kvalitě hrací plochy ( mimochodem jestli jste to nepostřehl tak 2 dny před utkáním dost vydatně pršelo ), to slyším poprvé, že v Ústí je nekvalitivní hrací plocha. Tak se nad sebou prosím zamyslete dříve, než něco začnete psát a kritizovat, tady to určitě nevyhrajete....

Hodnocení utkání Bělotín -Troubky ze stránek hostujícího mužstva

Fred | 13.10.2014

Když už teda domácí nejsou schopni napsat pár řádků o utkání.
Prohra v Bělotíně 2:1
12.10.2014 19:16

V dalším mistrovském utkání jsme přišli o body až v závěrečných 10 minutách utkání. Od začátku jsme předváděli bojovný, koncetrovaný fotbal a domácí hráče jsme do vyložených šancí vůbec nepouštěli. V 16. min se prosmýskl po levé straně Němčák a z nulového úhlu překvapil brankáře střelou pod břevno. Domácí si v prvním poločase vytvořili jednu šanci, která skončila na tyči naší branky. Ve druhém poločase tlak domácích rostl díky nakopávaným míčům do naší šestnáctky, které jsme s úspěchem odvraceli. Utkání jsme mohli rozhodnout z brejků, které končili střelami těsně vedle tyče levé branky. V 82. min Nevřela nesmyslně zkosil skluzem na čáře pokutového území domácího útočníka a hlavní arbitr nařídil pokutový kop s následným vyloučením našeho hráče. Vyrovnání stavu zvedlo hladinu adrenalinu u našich hráčů a utkání se dohrávalo v bouřlivé atmosféře. V 90. min se po závaru v pokutovém území skácel domácí hráč a bylo z toho druhá penalta, nutno říci, že velice přísná ! Domácí hráč ji s přehledem proměnil a rozhodl o nespravedlivém vítězství domácích hráčů. Hlavní rozhodčí po celý zápas připiskával domácím a opět jsme se poněkolikáté přesvědčili, že hostujícím mužstvům v Bělotíně "pšenka nekvete". Na druhou stranu někteří naši hráči propadli atmosféře a svým chováním nedělali čest našemu mužstvu. Odjížděli jsme s pocitem křivdy a palec dolů s velkým vykřičníkem patří domácím divákům za nesportovní a trapné narážky na povodeň.

Re: Hodnocení utkání Bělotín -Troubky ze stránek hostujícího mužstva

PFV | 14.10.2014

Zdravíme do Troubek,
článek se připravuje. Bohužel nemáme tolik lidí, kteří by se o to postaralo. Ohledně diváků a jejich trapné narážky na povodeň, musím konstatovat, že jsem je také zaslechl a nebyli to přímí fanoušci Bělotína, ale podnapilá holota kamarádů jednoho z našich hráčů. Za takovéto chování, které je naprosto nepřístojné se za klub omlouváme. Sami víme, jaké to je, zažili jsme to a nepřejeme to druhým. To že někdo je myšlenkově pomalejší je chyba někde jinde, ne v klubu. S pozdravem a ať se daří.

Postup

Bohdy | 27.06.2014

Opatovice odmítly postup z 2. místo do Krajské soutěže. Znamená to tedy, že naši kluci budou hrát opět kraj. To by bylo to nejlepší co by mohlo naše kluky potkat.

Re: Postup

Věrný fanda | 27.06.2014

Pochybuji, že příjmou nabídku na postup..

Re: Re: Postup

Bohdy | 28.06.2014

A proč by ji nepřijali? Vždyť je to pro všechny kluky šance hrát vyšší soutěž a ukázat co v nich je. Bělotín na tom může i vydělat pokud bude o kluky zájem.

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek