NE 21.4. - MÚ 16:00 TJ Sokol Velké Losiny - venku (odjezd 13:15)

TJ Sokol Bělotín - TJ Sokol Bohuňovice 2:1 (1:0)

Góly: Jemelka, Šišlák

Sestava: Kňura - Frydrych, Král, Hýža, Vyka - Žingor - Šišlák, Šustal - Marek, Kovařík, Sencovici

Náhradníci: Bernkopf, Helešic, Jemelka, Pečeňa, Pobořil, Vrána, Vybíral

Turnaj Womans football cup WU11 Jakubčovice

V sobotu 6.4.2024 se konal v Jakubčovicích nad Odrou 3.ročník fotbalového turnaje dívek Womans football cup pro kategorii WU11.

V 75. leté historii našeho oddílu se nám podařilo poprvé dát dohromady družstvo starší přípravky dívek, které reprezentovalo TJ Sokol Bělotín.

Z celkového počtu 11 děvčat bylo 8 z našeho oddílu a 3 zapůjčené po dohodě mezi kluby z oddílu TJ Sokol Opatovice.

Po dvou společných trénincích, jeden na Sigmě Olomouc a druhý v Bělotíně, jsem šli do turnaje s velkým očekáváním, zda naše hráčky budou konkurenceschopné ostatním týmům z Moravy (např. Zbrojovka Brno, Sigma Olomouc, FC Slovácko), Čech (SK Slavia Praha), Slovenska (Tatran Prešov) nebo Polska (Katowice).

Naše děvčata se s turnajem porvala statečně a ve všech zápasech byla vyrovnaným soupeřem každému týmu a celý turnaj korunovala výhrami nad FC Zlín a FC Opava.

Děkujeme Všem za podporu, děvčatům za výkony, TJ Sokol Opatovice za spolupráci na turnaji a těšíme se na dalším dívčí turnaj, kterého se snad zúčastníme dříve jak za 75 let.

Novinky

Bělotínské děvčata se zúčastnila Turnaj Womans football cup WU11 Jakubčovice

V sobotu 23.3.2024 proběhly dva turnaje OFS Přerov ml. žáku v Lipníku nad Bečvou. Náš oddíl s dvěma týmy shodně skončili těsně pod stupni vítězů na 4.místě. V dopolední části byl vyhlášen nejlepším střelcem turnaje Eduard Stržínek, a v odpolední části nejlepším brankářem Antonín Macháč. Další fotky Mládež :: TJ Sokol Bělotín (webnode.cz)

Starší žáci skončili na Zimní lize OFS Přerov na 4. místě, přesto jsme měli vyhlášeného nejlepšího golmana turnaje Davida Hoffamanna  Další fotky Mládež :: TJ Sokol Bělotín (webnode.cz)

St. přípravka TJ Sokol Bělotín se zúčastnila 10.3.2024 halového turnaje v Lipníku pořádaného OFS Přerov. Po kvalitních výkonech a v konkurenci dalších pěti týmů skončila na 2. místě. Další fotky Mládež :: TJ Sokol Bělotín (webnode.cz)

Dorost v Zimní lize OFS Přerov v Lipníku n. B. ovládl vše a turnaj vyhráli. Další fotky Mládež :: TJ Sokol Bělotín (webnode.cz)