Chladný rozjezd, žhavý dojezd. Bělotín vyhrál počtvrté v řadě

12.06.2014 06:51

SK SLATINICE vs. TJ SOKOL BĚLOTÍN

1:3 (0:1)

5´Cirkl, 62´ Hanák, 81´ Malaník

Sestava: Majerský - Biskup L., Wojnarovský, Vrána - Malaník, Hýža, Novosad, Hanák - Celnar, Cirkl

Trenér: Zatloukal P.

Bělotín přijel na velmi kvalitní povrch Slatinic s uspokojením posledních třech vysokých výher a chtěl v tomto duchu pokračovat. A
to se mu povedlo hned v úvodu zápasu, kdy v 5´ v šestnáctce Celnar přihrál Cirklovi a ten zkušeně nezaváhal a poslal hosty do vedení 0:1. O pár minut
později mohli domácí skóre srovnat, ale jejich střelu Majerský vytáhl na roh. Od té chvíle hosté přebírali iniciativu i držení míče, ale nedařilo se jim
finálně dokončit akce mezi brankové tyče. V 38´ Cirklův přímý kop z 25 metrů do varu před Slatinickou bránu a tam s problémy, ale přeci domácí golman zasáhl. Následně hlavní sudí ukončil první poločas, který lépe vyšel hostům a drželi jednobrankové vedení. Ve druhém poločase jako kdyby se vyměnily i týmy. Hosté utichli ve svých výpadech a domácí začali pořádně kousat. A kousnutí se jim podařilo, když v 57´ fauloval Biskup L. domácího hráče v šestnáctce a rozhodčí zapískal pokutový kop, ze kterého Slatinice srovnaly na 1:1. Bělotín to nepoložilo a o pět minut později je vrátil do vedení Hanák, který po individuální akci zvýšil na 1:2. A hosté evidentně plný počet bodů chtěli, když v 70´ Celnar střílel k tyči a domácí golman vyrazil opět jen na roh. O dvě minuty přímý kop Hanáka orazítkoval břevno a brankovou čáru, ale nepřešel celým objemem za ní. V 77´ se stala zcela nečekaná věc, kdy rozhodčí nejdříve hráči Slatinic udělil druhou žlutou a chtěl pokračovat ve hře. Po upozornění kapitána Bělotína mu udělil i červenou a poslal do sprch, ale následně tuto druhou žlutou kartu po konzultaci s asistentem odvolal. Musíme žel uznat, že sudí jednal v souladu s pravidly. Tato situace více rozhodila domácí, protože hned v 81´ vystřel pumelicí Malaník Bělotínu plný počet bodů a zvýšil na 1:3. Utkání se dohrávalo v lehce vyostřené situaci, ale vše uklidnil příchod na hřiště nejzkušenějšího hráče Bělotína - Jardy Biskupa. Po velkém aplausu hostujícího fanklubu rozhodčí naposledy pískl do píšťalky a ukončil utkání. Bělotín má po posledních 4 utkání neskutečnou bilanci branek 21:6 a 12 bodů. Rozšíříme bodový zisk i v sobotu, kdy v posledním domácím utkání hostíme TJ Štěpánov?